Kızılay Web Banner 728X090
DOSYAMOBİL

Android Gizli Video Kayıt Uygulaması (Secret Video Recorder)

Kızılay Web Banner 728X090

Secret Video Recorder nedir?

Secret Video Recorder, Android cihazımızda kamera uygulaması kapalı olduğu halde gizli bir şekilde video çekmeye yarayan bir uygulamadır. İçerdiği modlar sayesinde çok rahat bir kullanıma sahiptir. Şu an en iyi Android gizli video çekme uygulaması olarak gösterilebiliriz ki biz de bu yüzden bu uygulamayı anlatıyoruz. En iyi Android gizli video çekme uygulaması ama maalesef Play Store’da bulunmuyor.

Secret Video Recorder Nasıl Kullanılır?

Secret Video Recorder’in iki tane kullanım modu vardır. Bunlar; zamanlayıcı ile gizli video kaydetme ve tek tuş ile gizli video kaydetme.

Zamanlayıcı İle Gizli Video Kaydetme

Uygulamayı ilk indirip kurduğunuzda karşınıza gelen ekranda size tarih (date) zaman (time) ve çekim süresi (duration) kısımları karşınıza gelecektir. Bu kısımdan mesela yarın akşam 8 gibi 15 dakikalık bir video çekmeniz gerekiyorsa; Date (Tarih) kısmını yarının tarihi, Time (zaman) kısmını 20.00, Duration (Çekim Süresi) kısmını da 15 olarak ayarlayarak akşam saat 8 de 15 dakikalık bir video kaydı yapabilirsiniz.

Tek Tuş İle Gizli Video Kaydı

Secret Video Recorder uygulamasını indirip cihazınızı bir kere yeniden başlattığınızda( garanti olsun diye yeniden başlatıyoruz) cihazınızın Widget’lar kısmında 1×1 boyutunda bir Secret Video Recorder Widget’i göreceksiniz. Onu ana ekranına getirmeniz ve gereken zamanda o uygulamaya basmanız gizli video çekmeniz için yeterli olacaktır.

Link : http://bc.vc/69Dagdr

Kızılay Web Banner 728X090
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakın!