Kızılay Web Banner 728X090
DOSYAMOBİL

AZ Screen Recorder Premium v5.5.5 APK FULL İNDİR [AZ Ekran Kaydedici Pro]

Kızılay Web Banner 728X090

AZ Screen Recorder – Ekran Kaydedici Premium Full APK indir.

AZ Screen Recorder Premium, ekranınızı HD ve Full HD videolara kaydetmenizi sağlar ve Android pazarında kayıt sırasında duraklatılabilen ve devam ettirilebilen tek ekran kaydedici uygulamadır.Az Ekran Kaydedici ile mikrofondan da ses kaydedebilirsiniz ve otomatik olarak screencast videolarına kopyalanır.

Bu,oyununuz hakkında eğitici tanıtım videosu oluşturmak veya video sohbeti kaydetmek için çok elverişlidir.
Daima en üstte kalan kayan pencere, herhangi bir ekranda tam olarak tam oturmanızı sağlar.
Ayarlarda ekran dokunuşlarını etkinleştirebilirsiniz, böylece videolarınızı izleyen insanlar tam olarak ne yaptığınızı bilirler.

Amacımız, herkesi memnun eden en iyi ücretsiz ekran kaydediciyi geliştirmek, ancak bizi desteklemek ve / veya pro sürüme yükseltmek istiyorsanız, bağış paketini satın alabilir ve herhangi bir yerden bulunamayan süper havalı ve benzersiz özellikler elde edebilirsiniz. piyasadaki diğer ekran kaydedici:

AZ Screen Recorder Pro APK Uygulama özellikleri:

★ Sihirli düğme: Ekranda hiçbir şey göstermeden kaydınızı kontrol eden bir düğme. Böylece video görüntüleyicileriniz yalnızca uygulamaya veya oyuna ne eklemek istiyorsanız uygulamasına odaklanacaktır.

★ Bindirme ön kamerası: Yüzünüzü ve duygularınızı, ekranda herhangi bir yere serbestçe sürüklenebilen ve herhangi bir boyut ve opaklığa göre özelleştirilebilen küçük bir bindirme penceresine kaydedebilirsiniz.

★ Geri sayım sayacı: kaydetmeden önce hazırlamak zorunda bir şey var mı? Endişelenmeyin geri sayım sayacı istediğiniz anda başlamak ve çırpmaya hazır olana kadar bekleyecek.

★ Ekranda Çizim: Bu benzersiz özellik, bir öğretici yaparken çok büyük. Doğrudan bir ekran üzerinde bir sembol çizmeyi vurgulayabilir veya seçilen herhangi bir renkle bir şeyi işaretleyebilirsiniz.

★ Videoları kırp: ekran uzun olabilir ve videolarınızı daha da etkileyici hale getirmek istemediğiniz parçaları kırpabileceğiniz gereksiz bilgiler içerir.

★ Canlı akış: Farklı sosyal ağlara ekranınızı ve canlı akışını kaydedebilirsiniz

MOD: Premium ve Pro özellikler açıktır. (Unlocked)

Boyut: 19 MB (AZ Ekran kaydedici en son sürümdür)

İNDİR

Link: http://bc.vc/0EYcPDl

Kızılay Web Banner 728X090
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakın!