Busuu Premium APK [GÜNCEL]

Busuu, Busuu Limited şirketi tarafından tasarlanan bir dil öğrenme programıdır. 2017 yılında piyasaya sürülen bu program, özellikle öğrenciler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Bu program sayesinde kullanıcılar, 12 dilden dilediğini seçerek öğrenebilmektedir. Öğrenim aşamaları uygulama içinde 4’e ayrılmıştır. Başlangıç, düşük, orta ve ileri seviyeler ile öğrenim sağlayan programda, bir de çevrimiçi kullanıcılar ile iletişim kurma imkanı sağlamaktadır. Bu 12 dil arasında İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Korece, Çince, Japonca, Rusça, İtalyanca, Arapça ve Farsça yer almaktadır. Dil öğrenimi temel olarak alfabeden başlamaktadır. Alfabenin öğreniminden sonra kelimeler, kelimelerden sonra cümlelere geçilmektedir. Seviyeler yükseldikçe, eğitimlerin de süreçleri uzamakta ve zorlukları artmaktadır. Ayrıca Türkçe dil paketi sayesinde, Türk kullanıcılar rahat bir biçimde kullanım sağlayabilmektedir.

Busuu kullanımı pratiktir ve dil öğrenimi oldukça faydalıdır. Dil öğrenmek isteyen kişiler, ilgilendikleri dilde mevcut seviyelerini belirleyerek eğitimlerine başlayabilmektedir. Eğitim sonunda başarıya ulaşırlarsa, bir sonraki seviyeye geçiş yaparlar. En son seviyeye ulaştıklarında, çevrimiçi iletişim özelliğinin kilidi açılmaktadır. Bu durumda kullanıcılar, istedikleri ülkeden insanlar ile sohbet ederek, konuşma pratiği yapabilmektedir.

Bunun haricinde, uygulama içi satın alma sistemi mevcuttur. Premium üyelik satın alınarak, mevcut 12 dilin üzerine 9 dil daha eklenmektedir. Bu dillerdeki tüm zorluklar ve çevrimiçi konuşma özelliğinin kilidi açıktır. Ayrıca Premium üyelerin “Avatar” çerçevesinde süslü bir çelenk yer almaktadır.

Gerekli Sürüm: Android 5.0 ve üzeri
Boyut: 28 Mb

İNDİR

Link: http://bc.vc/CV9z7yb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir