Kızılay Web Banner 728X090
OYUN

Epic Games ücretsiz oyunlar, iki oyunu daha ücretsiz yaptı

Kızılay Web Banner 728X090

Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da iki yeni oyunu bedava yapma geleneğini bozmadı. Sherlock Holmes: Crimes and Punishments ve Close to the Sun isimli bu iki oyunu bedava kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

SHERLOCK HOLMES: Crimes and Punishments

Karantina günlerinde tüm gününü evinde geçirenlerin önemli eğlence araçlarından biri haline gelen Epic Games ücretsiz oyunlar kimisi yüksek fiyatlarıyla dikkat çekerken, bazı yayıncılar ise bir dizi oyunu ücretsiz dağıtarak oyunculara minik jestler yapıyor. Dijital oyun kütüphanesi Epic Games de satışa sunduğu pek çok oyunun yanında her hafta abonesi olanlara iki oyunu ücretsiz dağıtıyor.

Epic Games ücretsiz oyunlar arasından biri olan Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, Sherlock Holmes oyunları arasında en dikkat çeken yapım denebilir. Holmes ile birlikte yine cinayet vakalarını aydınlatmaya çalışırken, bir yandan da kaybolanları buluyoruz.

Close to the Sun

Close to the Sun da ücretsiz olan diğer yapım. Elektriğin mucidi Nikola Tesla’yı konu alan hikayesiyle dikkat çeken oyun, 1897 yılında, Nikola Tesla tarafından tasarlanan Helios isimli dev bir gemide geçiyor. Oynanış olarak Close to the Sun’ın BioShock’u andırdığını da söylemek gerekiyor.

Her iki oyunu da 16 Nisan saat 18.00’e kadar ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunları indirmeden önce, eğer yoksa bir Epic Games hesabı açmanız gerekiyor. Bu hesabın açılması için de ek ücret ödemiyorsunuz.

Epic Games’in gelecek hafta bedava dağıtacağı oyunlar da belli oldu: Just Cause 4 ve Wheels of Aurelia.

EPİC GAMES

Epic Games (Epic veya eski adıyla Epic MegaGames olarak da bilinir), Cary, Kuzey Carolina merkezli bir video oyunu yapım ve geliştirme şirketidir. Daha çok Gears of War ve Unreal serileriyle tanınır. Oyun dünyasında standartları yükselten Unreal Engine‘nın da yaratıcısıdır.

Epic Games ücretsiz oyunlar için: https://www.epicgames.com/store/

Kızılay Web Banner 728X090
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakın!