Kızılay Web Banner 728X090
DOSYAMOBİL

KineMaster Premium APK [GÜNCEL]

Kızılay Web Banner 728X090

Bir akıllı telefonda video düzenleme asla masaüstü bilgisayarlarda olduğu gibi aynı olmayacaktır, ancak ikisi arasındaki boşluk KineMaster Premium APK tarafından uygun şekilde gösterildiğinden daralır.

Rakipsiz özellik kümesi

Bu mükemmel video düzenleme aracında tonlarca gelişmiş özellik bulunur, ancak bunları sıradan bir kullanıcının bile anlayabileceği ve uygulayabileceği şekilde sunar. İlk eğiticiden sonra bir şeyden emin değilseniz, uygulamada bir ipucu ve püf noktaları bölümü vardır.

KineMaster’ı başlattığınızda, bir video kaydetme, var olanı düzenleme veya fotoğraflardan bir tane oluşturma seçeneği sunar. Ayrıca birkaç video ve / veya fotoğrafı tek bir filmde birleştirebilirsiniz.

Şimdi düzenleme için. Her düzenleme seçeneğinin listelenmesi sizi uyutur, ancak burada bazı önemli noktalar şunlardır: kolayca çerçeve veya çerçeve kesmek ; video hızını kontrol etmek; geçiş efektleri eklemek; sabit bir görüntüde yakınlaştırma ve kaydırma (Ken Burns etkisi olarak bilinir); videonun farklı bölümlerinin sesini ayarlayın; ses ekleme (ses-dahil); klipleri döndürmek; video ve ses filtreleri; bir Chroma tuşu (yeşil ekran); temaları, metinleri ve renkleri değiştirebilir. Ardından klipleri ve videoları her zaman taşıyabilir, ekleyebilir veya silebilirsiniz.

Bu düzenlemelerden herhangi birinden emin değilseniz, bunları tek tek bir kare veya tüm bir film olarak düz bir şekilde önizleyebilir ve görüntülemek istediğiniz bölüme atlayabilirsiniz.

Düzenlemeyi bitirdikten sonra, tam HD, HD veya düşük kalitede dışa aktarabilirsiniz. MOV desteği var ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için çerçeve ve bit hızları ayarlayabilirsiniz. Bu özelliklerin tümü ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak bir ücret ödemezseniz, videolar KineMaster filigranını taşır .

KineMaster Premium APK

Sezgisel kullanıcı arayüzü

Kinemaster’ın iyi yaptığı şey, kaygan ve iyi sunulmuş kullanıcı arabirimi (UI) uygulaması için bazı gerçekten güçlü video düzenleme özelliklerinin uygulanmasıdır. Kullanıcı Arayüzü, oluşturduğunuz video, alt taraftaki kare kare zaman çizelgesi ve bir seçenekler çarkı (video kaydetme, ses ekleme, daha fazla video / fotoğraf ekleme ve bir tema seçme) arasında bölünmüştür. Bir kareye tıkladığınızda, size bireysel düzenleme seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Gerçekten basit ve gezinmek kolay.

Sadece bir not, kaydetme düğmesi yoktur, bunun nedeni tüm tweaks’lerin otomatik olarak kaydedilmesidir.

KineMaster Premium APK

En iyi video düzenleme

KineMaster, tüm kullanıcı düzeylerine kolayca erişebilmesini sağlayan geniş kapsamlı gelişmiş özellikleri sayesinde video düzenleme pazarında öne çıkıyor. Yaratıcılığınızı geliştirmek ve bu mükemmel videoyu yapmak için bir araç arıyorsanız, bu mükemmel uygulamadan daha fazlasını aramayın.

KineMaster Premium APK Özellikler

 • Birden çok video görüntüsü etiketi özel efektler metin ve el yazısı çıkartmaları
 • Şaşırtıcı güzel efektler oluşturmak için karıştırma modları
 • Seslendirme arka plan müziği ve ses efektleri ekleyin
 • Videonuzu kırpmak ve kırpmak için araçları düzenleme
 • Parlık Mağazası, haftalık olarak güncellenen videonuzu geliştirmek için müzik klibi grafik fontları çıkartma geçişleri ve daha fazlasını sağlar
 • Zaman atlamalı ve yavaş hareket efektleri için hız kontrolü
 • Sürükleyici ses için otomatik ses seviyesi ve ses seviyesi zarf araçları
 • Katmanlara hareket eklemek için ana kare animasyon aracı
 • Çoklu görünüş oranları desteklenir
 • 4K 2160p videoyu 30FPS’de dışa aktarma
 • YouTube Facebook Dropbox’ta paylaşın ve daha fazlasını yapın
 • Çok daha birçok özellik seçenekleri ve ayarları!

İNDİR

Link: http://bc.vc/WPSBPh5

Kızılay Web Banner 728X090
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakın!