SimCity Build Apk PARA Hileli Mod Apk [v1.31.1.92799 Son Sürüm]

Simcity Build’in web sitemize eklediği, Android pazarındaki en iyi şehirlerden biri olan şirket tarafından geliştirilen ELECTRONIC SANATLARI. Uzun para oyunları olarak satılan, son güncelleme ile yayın ücretsiz olarak devam ediyor. Ama biz sizin için para hileli mod apk olarak sunuyoruz. Dünyada yüz milyonlarca kez indirilen indirilenlerin tümü, oyunu aldatan çok yoğun ve olumlu yorumların yoğun talep görmesine neden oldu. Bu konunun hoş taleplerini göz ardı etmek değildiSınırsız para hile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler. HOŞGELDİNİZ MAYOR! Vatandaşlarınızın gelişeceği güzel ve hareketli şehrinizi inşa edin. Şehriniz ne kadar geniş ve karmaşık olursa olsun, vatandaşlarınızın sahip olduğu ihtiyaç da o kadar artar ve onları mutlu etmek sizin elinizdedir. Bu tamamen yeni bir SimCity oyunudur – mobil cihazlar için yeniden tasarlandı!

Bu uygulama uygulama alımlarında sunuyor. Cihaz ayarlarınızı kullanarak uygulama satın alımlarında devre dışı bırakabilirsiniz.

ŞEHİRİNİZİ YAPIN 

Sayısız bina ve canlı, 3B kalitesinde grafikler ile bu, mobil cihazdaki en gerçekçi şehir üreticisidir. Vergilerin akmasını ve şehrinizi büyütmek için binaları stratejik olarak yerleştirin. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı durumdayken şehrinizi yönetirken ve genişletirken 360 derece sıkın, yakınlaştırın ve döndürün.

ŞEHRİNİZİ HAYATINIZA GETİRİN 

Kaynak yaratın ve silüetinizi oluşturun. Ardından arkadaşlarınızla ve diğer şehirlerle kaynakları ticaret yapın. Tekne siparişlerini tamamlayın ve havaalanınızdan kargoya gönderin. Tokyo tarzı mahalleler inşa edin ve Özgürlük Heykeli ve Arc de Triomphe gibi seçkin yerlerin kilidini açın. Marina, su parkı ve daha fazlasıyla plaj boyunca genişletin. UFO’lar gibi doğal ve doğal olmayan felaketleri bile açığa çıkarın!

VATANDAŞLARINIZI MUTLAYIN TUTUN 

Trafik, yangın ve kirlilik gibi gerçek hayattaki zorlukları çözün. Vatandaşlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için santraller ve polis departmanları gibi hizmetler sağlayın ve nüfusunuzu parklar ve eğitim ile artırın. Büyük caddeler ve tramvaylar ile trafiği hareket ettirin. Topluluğunuzu şekillendirmek için eğlenceli zorlukları tamamlayın.

ÖDÜLLERİ KAZANMAK İÇİN YARIŞIN 

Belediye Başkanları Yarışması’nda tüm dünyadaki diğer oyunculara katıl! Liglerde ilerleyin ve zirveye çıkın. Her hafta yeni zorlukları tamamla ve Megalopolis Elite Ligi’ne kadar yüksel. 
– 
Kullanıcı Sözleşmesi: terms.ea.com 

Önemli Tüketici Bilgileri: EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir. 
; EA ve ortakları için reklamlar içerir; üçüncü taraf analitik teknolojisi ile veri toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikası’na bakın); 13 yaşın üzerindeki kitle için İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir; EA, www.ea.com/1/service-updates adresinde yayınlanan 30 gün öncesindeki bildirimin ardından çevrimiçi özellikleri ve hizmetleri emekli edebilir


SimCity Build Para Hileli Apk Mega Mod

1. Sınırsız Paralar
2. Sınırsız Para
3. Sınırsız Altın Anahtar

4. Tüm Sürümler Desteklenir
5. Yapabilirsiniz bu hileyi uyguladıktan sonra oyunu güncelle
6. ZatenYapılmış Bütün Binalar
7. Tüm Yapılmış Binalar Omega Binalarıdır
8. Tüm Binalar tamamen yenilenmiştir
9. 2 milyondan fazla Nüfus
10. 100 Mutluluk


Önemli NOT: Oyunu internetinizi kapatıp oynamanız gerekmektedir.

İNDİR

Link: http://bc.vc/SoSeDwX

Orjinal Link: http://bc.vc/uBvQlvY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir