Udemy Ücretsiz Microsoft Excel Kursu Türkçe

Udemy Ücretsiz Microsoft Excel Kursu Türkiye’nin en kapsamlı Türkçe Excel eğitimi ile işinizde excel sayesinde olağanüstü şeyler yapacaksınız. Hem ileri düzey formüller sayesinde zamandan tasarruf edeceksiniz hem de görsel olarak grafikler hazırlayabileceksiniz. Öğreneceğiniz pratik metodlar ile çalışmalarınızı artık çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Bu kursun içeriği:

  • 30,5 saat isteğe bağlı video
  • 66 indirilebilir kaynak
  • Ömür boyu erişim
  • Mobil ve TV’den erişim
  • Atamalar
  • Bitirme Sertifikası

Normal fiyatı 50′ TL olan bu kurs 17 Saatliğine Ücretsiz Kaçırmadan Hemen Kaydol!!

KAYIT OL

Link : http://bc.vc/TQDHP5i

Excel Nedir? Microsoft Excel ve Excel Nerelerde Kullanılır?

Microsoft Excel, Microsoft şirketi tarafından elektronik tablolar oluşturmak amacıyla oluşturulan, hem Windows hem de Mac OS X platformları için sunulan bir elektronik tablo programıdır. Excel sayesinde bilgisayar kullanıcıları çeşitli formülleri kullanarak bir elektronik tablo sistematiği üzerinden; organize, biçimlendirme, hesaplama ve raporlama gibi işlevleri zahmetsizce gerçekleştirebilirler. Udemy Ücretsiz Microsoft Excel Kursu ile kolayca öğrenebilirsiniz

Excel Nerelerde Kullanılır?

Özel hayatta da birçok yerde kullanılabilecek olmasına karşın Excel daha çok iş dünyasında çalışan bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilir. El ile bir tablo oluşturmak ve bu tabloyu biçimlendirmektense Excel ile istenen tablonun meydana getirilmesi ve çeşitli formüllerle sonuca ulaşılması kesinlikle daha verimli bir yöntemdir.

Örneğin, işletmenin harcamalarına dair bir tablo hazırladığınızda Excel sayesinde bu harcamaların toplamına çok basit bir formülü uygulayarak erişebilirsiniz. Yada toplam harcamaların en yüksek hangisinin olduğunu aramanıza gerek kalmaksızın basit formüller aracılığıyla ayıklayabilirsiniz. Excel’in sistematik yapısı bu örnekten de görebileceğimiz üzere işleri hem daha kolay hem de daha kestirme hale getirmeye yardımcı olmaktadır.

Özellikle iş dünyası çalışanlarının bolca rapor hazırlaması gerekeceği gerçeği göz önüne alınacak olursa bir çalışanın ileri seviyede MS Excel kullanabiliyor olması işe alınma kriterleri arasında dahi önemli bir elenme kriteri olarak kabul edilebilir.

Dilerseniz Microsoft Excel’inizi Kolayca Lisanslayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir