YANDEX TOLOKA PARA KAZANMA

Yandex Toloka Evde Para Kazanma!

Yandex için evinizden çalışarak para kazanabileceğinizi hiç düşünmüş müydünüz? Biraz tuhaf ama gerçek! İsteyen herkes herhangi bir kısıtlama olmadan Yandex için çalışarak para kazanabilir. Para kazanma serimize Yandex Toloka Para Kazanma yazımızla devam ediyoruz!

ÜCRETSİZ NETFLİX HESABI NASIL ALINIR? DETAYLI ANLATIM!

Yandex Toloka Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Yandex.Toloka sayesinde, bilgisayarın otomatik olarak yerine getiremediği kolay görevleri internette yerine getirerek para kazanabilirsiniz. Verilen görevlerde genellikle sitelerin arama sorgularına uygun olup olmadığını değerlendirmeniz, görselleri karşılaştırmanız ve ürünleri kategorilere ayırmanız istenecektir. Yandex.Toloka‘da çalışmak çok kolay: İstediğiniz görevi seçip tamamlayabilir ve ödül kazanabilirsiniz. Çalışmanız için sadece internete bağlı bir bilgisayar veya mobil cihaz ve biraz boş zaman gerekir. Ve bizim COVID-19 (KORONA) nedeniyle bolca zamanımız var! Üstelik Google Adsense, Twitter gibi çoğu şirket bir çok servis ve hizmetine ara vermişken bu sizin için değerlendirilebilecek çok iyi bir fırsat!

Ne Tür Görevler Var?

 • Görsel, sayfa, arama sonuçları veya arayüz seçeneklerinin karşılaştırılması
  Seçeneklerden hangisi daha iyi, iki görsel arasında farklılık ve benzerlikler nelerdir?
 • Bir sayfanın, görselin veya videonun, arama sorgusuna uygunluğunun değerlendirilmesi
  Sorguyu ve arama sonuçlarını kullanıcılar için faydalı olup olmayacağına göre değerlendirin
 • Bilgilerin internette aranması
  Kurumun resmi sitesini bulun, kurum kartındaki eksikleri tamamlayın veya verilen konu ile ilgili görsel toplayın.
 • Saha görevleri
  Kurumun aktif olup olmadığını ve çalışma saatlerini bizzat kontrol etmelisiniz. Bir mağazaya veya restorana müşteri gibi gidip yorum yazın.

STEAM’DEN HEDİYE CÜZDAN KODU KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN!

Nereden başlanır

 1. Yandex.Toloka’ya kayıt olun. Kayıt işlemi ücretsiz olup en fazla beş dakikanızı alır
 2. Bilgisayar veya mobil cihaz uygulamasında sunulan görevlerden istediğinizi seçin
 3. Talimatları eksiksiz uygulayın ve görevi yapın
 4. Ödülü Toloka hesabınızda alın

Yandex Toloka ile Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Yandex’in interneti temiz ve daha iyi hale getirme projesinin bir parçası olan bu sistemde çalışmayı düşünen kişilerin aldıkları görevleri düzenli olarak yerine getirmeleri ve ciddi zaman harcamaları durumunda 2020 yılında aylık 75 ile 150 dolar arasında Yandex Toloka ile para kazanmaları mümkündür.

Sisteme ilk girişte görev başına ödeme miktarı çok düşük olacaktır bu moralinizi bozmasın ne kadar çok görevi başarıyla yerine getirirseniz kullanıcı seviyeniz yükselir ve ilerleyen zamanlarda görev başına daha yüksek ödemeler alırsınız.

Unutmayın, yaptığınız ilk görevler sistemdeki yetkililer tarafından denetlenir. İlk görevleri belirtilen yönergeler doğrultusunda ne kadar başarılı bir şekilde yerine getirirseniz o kadar yüksek kullanıcızı puanına ulaşırsınız ve o kadar çok görev alma şansı elde edersiniz!

GOOGLE STADİA’YI ŞİMDİ ÜCRETSİZ DENEYİN! 2 AY ÜCRETSİZ KULLANMAK İÇİN TIKLAYIN!

Yandex Toloka’dan Para Nasıl Çekilir?

Kazandığınız parayı PaPara, Yandex.Money, PayPal, Skrill ödeme sistemlerinin yanı sıra cep telefonu hesabına (Sadece Rusya İçin Geçerlidir) çekebilirsiniz.

Yandex Toloka’dan kazanılan parayı hesabınıza çekmenin birçok yolu var evet, ama bunların en başında minimum para çekme tutarı 1 dolar olan papara gelmektedir. Eğer mevcut kullandığınız Skrill, PrivatBank, Yandex Money hesaplarınız varsa ödemelerinizi bu hesaplara da çekebilirsiniz.

Yandex toloka para kazanma yöntemini merak edenler için bilinmesi gerekenleri detaylarıyla aktardık. İnternetten para kazanma yollarını öğrenmek istiyorsanız web sitemizde birçok yöntemi bulabilirsiniz.

SİYAH BEYAZ FOTOĞRAFLARINIZI RENKLENDİREN YAPAY ZEKA! FOTOĞRAFINIZI YÜKLEYİN SANİYELER İÇİNDE RENKLENSİN! ÜCRETSİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir