MİNECRAFT FULL ÜCRETSİZ OYNA [TÜM SÜRÜMLER]

Minecraft’ı tüm işletim sistemleri için ücretsiz oynayabileceğiniz mükemmel bir kaynak hazırladık! Kurulumu ve kullanımı gayet basit olan bu Minecraft Launcher’i ile tüm orijinal Minecraft sürümlerini ücretsiz oynayabilirsiniz!

YANDEX TOLOKA’DAN NASIL PARA KAZANILIR?

TLAUNCHER – EN İYİ MİNECRAFT LAUNCHER’i

Minecraft full ücretsiz oyna başlıklı yazıda belirttiğimiz gibi oyun için pek iyi bir başlatıcı değil ama hala mükemmele en yakın başlatıcı TLauncher.

Oyun için gerekli tüm yazılımları otomatik yükler! Basit ve Keyifli! Aşağıdaki linklerden Minecraft full ücretsiz oyna ve arkadaşlarınla paylaş!

MİNECRAFT FULL ÜCRETSİZ OYNA

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN! [WİNDOWSLİNUXMacOS]

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN! [ANDROİD]

Tüm resmi versiyonlar Minecraft

TÜM RESMİ SÜRÜMLER: ALFA’DAN ANLIK GÖRÜNTÜYE

Başlatıcı, oyun geliştiricilerinin mevcut tüm sürümleriyle donatılmıştır, herhangi bir zamanda, bunlardan birini, hatta en yeni Minecraft sürüm 1.16‘i bile yükleyebilirsiniz . Herhangi bir değişiklik yapmamışlardı, tüm dosyalar sunucu geliştiricilerinden indiriliyor ve bu da mükemmel bir şekilde temiz Minecraft elde ettiğiniz anlamına geliyor.

FORGE, OPTİFİNE’İ TEK TIKLA KURUN

Teşekkürler TLauncher, oyunun değiştirilmiş bir sürümünü kurmanız mümkün: Forge, modları Optifine ile çalışmak için gereklidir – oyunu optimize etmek ve FPS’yi artırmak için. Tüm bunlar ayrı olarak kurulabilir, ancak en geniş ayarda arama yapmalı ve acı çekmeliyiz, aynı başlatıcı sizin için her şeyi yapacak, sadece gerekli sürümü seçmeniz gerekiyor. Ne kadar zaman kazandıracağınızı ve aslında oldukça TLauncher indirmeyi hayal edin. Minecraft full ücretsiz oyna eğlencenin tadını çıkart!

Sistem kaplamaları TLauncher

KENDİ SİSTEM KAPLAMALARI

Tüm kullanıcıları TLauncher’ı görecek olan kendi cildinizi ayarlayabileceksiniz ve sizi temin ederim, çoğunluğu fırlatıcımızı kullanıyor. Sistem kaplamaları yetkiliden daha düşük değildir, hatta birkaç avantajı vardır: pelerin ve HD kaplamaların kurulumu.

Lisanslı bir hesapla oturum açın TLauncher

LİSANSLI BİR HESAPLA GİRİŞ YAPIN

Lisans hesabınızla oynamayı bırakmayın, tüm avantajlarını kullanın: Lisans sunucusu, sistem kaplamaları, takma adınız ve en iyi taraflar TLauncher, e-postanız ve şifrenizle giriş yapmanız yeterlidir. Tabii ki talepler doğrudan geliştiricilerin sunucusuna şifreli olarak gönderilir, hiç kimse hesabınıza yalnızca maksimum güvenlikle erişemez!

TLauncher ile ModPack'ler

MODLARLA BAŞLATICI

Yeni mod paketi sistemimizle tek bir tıklamayla modlarla kendi yapılarınızı oluşturun! Tam açıklama ve ekran görüntülerine sahip devasa bir mod, harita, kaynak paketi kataloğu sizi bekliyor. Sistem, yüklediğiniz her modun uyumluluğunu kontrol ettiği için çeşitli hatalardan kaçınmaya yardımcı olur. Bir yedekleme ve manuel kurulum sistemi vardır. Ayrıca, her şey bizim tarafımızdan herhangi bir kısıtlama olmaksızın tamamen ücretsizdir. Keyfini çıkarın ve moder ile fırlatıcı bizim arkadaşlarına tavsiye etmeyi unutmayın !

TLauncher'ı destekleyin

GÜVENİLİRLİK VE DESTEK

Ürünümüzü sürekli olarak geliştiriyoruz, bu yüzden hatalar Minecraft’ınızda kalıyor, prensip olarak olamaz, hepsi sabit! Tabii ki, web sitesi veya doğrudan başlatıcı aracılığıyla bizimle iletişime geçen ve tüm sorunlarını bildiren oyuncularımız sayesinde. Herkese yardım edebiliriz, bu yüzden yazmaktan korkmayın!

En iyi başlatıcı

REKABET

Açıkçası, oyun için hiç bir başlatıcı görmediniz, ancak açıkçası çok fazla kusur buldunuz ve iyileştirmeler yapmadınız, bu nedenle bizim tarafımızdan sağlanan çok miktarda içerik ve işlev nedeniyle Minecraft’tan maksimum duygu almak için buradasınız. Birçoğunun bir adım önündeyiz ve her zaman olacağız, çünkü TLauncher’ın gelişimi bir gün için durmuyor!

MSI’DAN 12$ STEAM CÜZDAN KODU KAZANIN!

İNDİR

TLauncher: http://bc.vc/9BmeJhV

Başka bir Minecraft sürümü olan Minecraft Earth’ı indirmek için;
Minecraft EARTH APK FULL SON SÜRÜM

Minecraft Android için Detaylı Anlatım Yazının Devamında…

TLauncher PE – Launcher Minecraft: Pocket Edition

Minecraft PE’nin mobil sürümü için bu başlatıcı, ekibimizin benzersiz bir gelişmesidir. Eklentileri, doku paketlerini, haritaları ve kaplamaları tek bir tıklamayla yüklemek için kullanabilirsiniz!

* Uygulamayı telefonunuzda kullanmak için, oyunu Minecraft: Pocket Edition yüklemeniz gerekir!

TLauncher PE'yi ekler

Eklentileri (mods) içeren başlatıcı Minecraft: Pocket Edition

Birkaç eklenti yüklemek, oyunun atmosferine maksimum daldırma için mükemmel bir fikirdir. Sonuçta, dünyanızı tanımayacak kadar değiştirecek on binlerce çeşitli değişiklik var. Başlatıcımız zengin bir eklenti tabanına erişim sağlar.

Hepsinin açıklamaları ve ekran görüntüleri İngilizce’dir, böylece modun amacını kolayca belirleyebilirsiniz. Tek dokunuşla kurulum, telefonunuzu kabloyla bağlama ve eklentileri manuel olarak indirme ihtiyacını ortadan kaldırır. Başlatıcımız sizin için yapacak!

Uygulamamız indirilen nesnelerin kolay kontrolünü sağlar. Kolayca devre dışı bırakılabilir veya kalıcı olarak silinebilir. Artık dosya yöneticisine bakmanıza ve oyundaki klasörü aramanıza gerek yoktur. Oyun uygulama ile kontrol edilir. Oyuncularımızın hayatını kolaylaştırıyoruz!

Dokular TLauncher PE

Akıllı telefonunuzdaki binlerce doku

Minecraft’ta görüntülenen blokları yeni dokular kullanarak değiştirebilirsiniz. Fırlatıcımızın kataloğu binden fazla dokuya numara veriyor. Bu arada, sadece blokları değil, aynı zamanda oyunun seslerini ve bireysel öğelerini de değiştirebilirsiniz. Her dokuya ilişkin açıklamalarımızla bu konuda bilgilendirileceksiniz. Yani, oyuna ne yüklediğinizi her zaman bileceksiniz. İstediğiniz zaman tek bir tıklamayla dokunuzu dünyanızdan kaldırmak için başlatıcıyı kullanabilirsiniz. Böylece artık eskisiyle ilgilenmediğinizde yeni dokulara yer açacaksınız.

Haritalar TLauncher PE

Ücretsiz haritalar

Binadan bıktıysanız, mobil başlatıcısı, küçük hayatta kalma oyunlarından büyük ölçekli şehir projelerine kadar kategorilere göre sıralanan büyük bir harita listesiyle sizi şaşırtacak. Tüm bunlar tamamen ücretsiz olarak birkaç tıklamayla indirilebilir ve kurulabilir!

Kaplamalar TLauncher PE

TLauncher PE’li kaplamalar

Bir cilt oyunda karakterinizin bir görüntüsüdür, bu yüzden dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekir. Kataloğumuzun çeşitli yön ve özelliklerde beş binden fazla benzersiz derisi vardır. Kesinlikle seçim için bol olacak. Bir şövalye veya kötü adam olmak isteyin, burada birkaç dakika içinde bunun için en iyi cildi bulabilirsiniz.

Derinin Minecraft: Pocket Edition’a kurulumu çok basittir. İstediğiniz kaplamayı katalogdan indirmeniz, oyuna girmeniz, kaplama ayarları menüsünde TLauncher PE uygulamasını seçmeniz ve daha önce seçilen kaplamayı etkinleştirmeniz yeterlidir.

Abartı olmadan, katalog her beş dakikada bir yeni ürünlerle doldurulur. Kendiniz kontrol edebilirsiniz. Sadece TLauncher PE’yi indirin ve cilt kataloğu uygulamasında biraz bekleyin. Sonra listeyi güncellemek için yukarı çekin ve yeni kaplamalar indirmelerinizi bekliyor olacak!

Tohumlar TLauncher PE
Platformlar arası TLauncher PE

Platformlar arası

Orijinal TLauncher: Java Edition ürünümüz çeşitli platformlardaki kullanıcılar için kullanılabilir: Windows, MacOS ve Linux. Programımızı kullanmaya karar veren tüm oyuncuları kapsamaya çalışıyoruz, bu yüzden TLauncher PE projesi de platformlar arası bir uygulama olacak. Android cihazlar için zaten bir başlatıcı geliştirdik. Zengin işlevsellik sağlar ve gelişmeye devam eder. İOS cihazlar için uygulamanın geliştirilmesine hazırlanıyoruz. Çıkış tarihi tam olarak bilinmiyor, ancak 2020’nin başlangıcı olması muhtemel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir