Smart Game Booster Full İndir(Oyun Hızlandırma Programı)

Smart Game Booster – Oyun Hızlandırma Programı

Smart Game Booster, oyunları hızlı oynamak için kullanacağınız bir optimizasyon programıdır. Bu yazılım sayesinde oyunları daha pürüzsüz oynama imkanı elde edersiniz.

Esas amaç oyun hızlandırma olsa da, genel bir optimizasyon elde edersiniz. Örneğin; eski sürücü, ekran yırtılmasına, mavi ekrana ve sistem çökmesine neden olan ana nedenlerden biri. Sürücü güncelleyicimiz eski sürücüleri otomatik olarak algılayabilir, en iyi görsel ve işitsel oyun deneyimini ve kesintisiz bir PC elde etmenizi sağlamak için en son sürücüleri indirebilir ve yükleyebilir.

Smart Game Booster, geçici olarak arka plan kapatma işlemini ve gereksiz Windows hizmetlerini, RAM ve başlangıç öğelerini temizleyerek birkaç saniyede PC performansını artırabilir ve FPS’yi büyük ölçüde artırabilir. Aynı zamanda STEAM, Origin ve Uplay gibi farklı distribütörlerden oyunlar toplamanıza yardımcı olacak bir oyun düzenleyicisidir. Basit bir tıklama ile FPS’i artırabilir ve oyununuzu aynı anda başlatabilirsiniz. Dahası, FPS’yi oyun anında gerçek zamanlı olarak, GPU ve CPU sıcaklığını ve fanların hızını izleyebilirsiniz.

Smart Game Booster gereksiz işlemleri düzenler, daha fazla sistem kaynağını boşaltır, RAM ve başlangıç ​​öğelerini sadece 1 tıklamayla temizler. “BOOST” düğmesine basmanız oyunun FPS’sini otomatik olarak artıracak ve size en iyi oyun deneyimini sunacaktır.

1. Programı aşağıdaki bağlantıdan indirin ve bilgisayarınıza kurun.

LİNK : http://bc.vc/5tahqMW

2. Aşağıdaki lisans kodunu kullanarak “Menü> Kayıt Ol” daki Pro sürümünü etkinleştirin:

219D8-AFAF6-4CAE1-A1AB4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir